8262149
1917495
Jak zacząć?
Światłowodowy domy
Światłowodowy bloki
Bezprzewodowy cennik
Formularz kontaktowy
Dla abonentów
Dlaczego my?
Mapa zasięgu

U nas kupisz tusze i tonery ActiveJet
U nas kupisz tusze i tonery ACTIS

Kartridże i Tonery Activejet oraz ACTIS zastępują najbardziej populane modele kartridży do drukarek atramentowych i tonerów do drukarek laserowych Hp, Lexmarka, Epsona, Brothera czy Canona.


SANTANDER RATYINTERNET

Dlaczego my?

Firma "netlan" działa głównie, jako (ISP) czyli specjalizujemy się w dostarczaniu szybkich łącz internetowych dla użytkowników indywidualnych jak również dla firm. Stosujemy do tego celu najnowocześniejszą technologię przekazu sygnału radiowego, która jest sprawdzona i niezawodna oraz eliminuje problem odległości dzielącej operatora od lokalu użytkownika. Dysponujemy także najnowszym sprzętem - dzięki temu obalamy wszelkie negatywne stereotypy i opinie krążące na temat radiowego dostępu do Internetu. Od początku 2008 roku podłączenia klientów są realizowane wyłącznie w oparciu o sprzęt, działający w częstotliwości 5 GHz.

Nasza firma, jako pierwsza w Strzyżowie korzysta z łącz światłowodowych dostarczanych bezpośrednio z punktu styku, przez Telekomunikację Kolejową dzięki temu możemy świadczyć usługi na niespotykanym dotychczas wysokim poziomie. Sieć nadajników jest całkowicie oparta o rozwiązania wykorzystujące system RouterOS firmy MikrotTik. Jesteśmy również jedną z pierwszych firm na terenie Strzyżowa i okolic, która zaczęła stosować ten niezawodny system - od momentu, kiedy powstawał. Używamy również modułów radiowych i końcówek klienckich amerykańskiej firmy UBIQUITI Networks.