8262149
1917495
Jak zacząć?
Światłowodowy domy
Światłowodowy bloki
Bezprzewodowy cennik
Formularz kontaktowy
Dla abonentów
Dlaczego my?
Mapa zasięgu

U nas kupisz tusze i tonery ActiveJet
U nas kupisz tusze i tonery ACTIS

Kartridże i Tonery Activejet oraz ACTIS zastępują najbardziej populane modele kartridży do drukarek atramentowych i tonerów do drukarek laserowych Hp, Lexmarka, Epsona, Brothera czy Canona.


SANTANDER RATYINTERNET

Jak zacząć?

Aby zostać naszym klientem i stać się posiadaczem stałego, szybkiego, niedrogiego łącza internetowego, wystarczy skontaktować się z nami i umówić na pomiar sygnału radiowego w dogodnym dla siebie czasie oraz godzinie. Pracownik naszej firmy odwiedzi Państwa ze sprzętem pomiarowym i jeśli tylko pomiar zakończy się wynikiem pozytywnym, można od ręki zacząć instalację. Polega ona na zainstalowaniu na zewnątrz małej anteny zintegrowanej z urządzeniem dostępowym, działającym w paśmie 5 GHz. Następnie sygnał "Internet" jest prowadzony do komputera za pomocą kabla UTP (skrętki). Istnieje możliwość rozdzielenia sygnału na kilka komputerów i rozesłanie po własnym budynku bezprzewodowo. Łączy się to z zainstalowaniem dodatkowego routera, który można nabyć u nas po przystępnej cenie.

Kiedy już łącze internetowe działa bez problemu, nie zostawiamy oczywiście naszego klienta "na pastwę losu" a wręcz przeciwnie, zawsze można się z nami skontaktować. Nasi pracownicy będą służyć pomocą.